1,3 gigapixel - virtuální prohlídka
Vyhledávání
Detailní vyhledávání
Připravujeme
Připravujeme
Připravujeme
Připravujeme
Připravujeme
Česky

Naše služby

Přestože ne zcela souhlasíme s rčením že čas jsou peníze, protože nelze vše přepočítávat penězi, nechceme vás zdržovat čtením dlouhých, odborných elaborátů. A proto vám v krátkosti nabízíme stručné informace týkající se virtuálních prohlídek (VR). V případě jakýchkoli dotazů, nejasností, poznámek apod. nás kdykoli kontaktujte, rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

S našimi virtuálními prohlídkami si prohlídnete místa horizontálně 360 a vertikálně 180. Budete si připadat, jako by jste skutečně stáli v prostoru a rozhlíželi se kolem sebe. Nic vám skutečně neunikne, protože tahem myši se můžete rozhlížet do všech směrů, informaze o ovládání naleznete v sekci Technologie

Využití této technologie je takřka neomezené. Ukázat interiéry a exteriéry mohou Realitní kanceláře a developerské firmy, klienti si mohou pohodlně bez časového omezení prohlédnou nabízenou nemovitost a udělat si tak představu o nemovitosti a jejím okolí. Zároveň ušetří sobě i společnosti čas, který by strávili návštěvou nemovitosti osobně a dostaví se jen vážní zájemci. Touto technologií může zákazník sledovat průběžně stav budování svého budoucího domu nebo bytu. Zároveň mohou být tato data na CD nebo DVD krásným dárkem při předávání klíčů od nemovitosti zákazníkovi.

Města, obce i malinké vesničky, hrady, zámky, přírodní i kulturní památky, galerie a výstavní síně tak mohou zachytit věrně jedinečnost okamžiku a zadokumentovat tímto historickou etapu života. Zajímavé jsou virtuální prohlídky nasnímané jak ve dne, tak pro porovnání v noci, zvlášť osvětlená historická místa v noci jsou opravdu kouzelná. Zámecké zahrady, městské parky zachycené v různých ročních obdobích jsou nezapomenutelné.

Ukázat své reprezentativní prostory a informovat tak o své úrovni mohou takto klientská centra, autosalony, firmy, lékárny, obchody, fittnes centra, kosmetické a kadeřnické salony, solária a mnoho dalších.

Casina, herny, restaurace, bary, pizzerie, čajovny. hotely, penziony, rekreační objekty, cluby, diskotéky, cukrárny a jiní mohou tímto způsobem prezentovat své originální interiéry a exteriéry.

Je také možno průchozím virtuálním panorama ukázat cestu z místnosti do místnosti, cestu ulicemi, cestu z náměstí, nádraží, cestu parkem a mnoho dalších. Samozřejmě vše doprovázené mapou.

Zhotovili jsme i virtuální prohlídky majitelům bytu, který jim přirostl k srdci před jejich stěhováním do nového bydliště. Tyto virtuální prohlídky zde samozřejmě nenajdete, ale byly předány jejich majitelům na CD.

Využití virtuálních prohlídek se skutečně meze nekladou, je možné i takto zachytit atmosféru konferencí, jednání, svatby, promoce, módních přehlídek, automobilových soutěží, různých závodů nebo soutěží a mnoha dalších, záleží jen na fantazii.

V současné době zpracováváme virtuální prohlídky prohlídky až do max. velikosti 5,5 GIGApixel bez interpolace.
Virtuální prohlídky realizujeme již od roku 2001, některé vybrané virtuální prohlídky si můžete
prohlédnout na serveru starších VIRTUÁLNÍCH PROHLÍDEKTop virtuálních technologie
1. FLASH - fullscreen
2. QuickTime - fullscreen
3. FLASH - 640x450
4. QuickTime - 640x450
5. Java - 320x240
6. Java - 640x450
7. Shockwave - 640x450
8. Shockwave - fullscreen
Aktuální kurzy ČNB
EUR
1 EUR
=
25,665 CZK
USD
1 USD
=
22,662 CZK
GBP
1 GBP
=
29,421 CZK
Proxin Interactive
TOYOTA - originální náhradní díly

Doporučujeme Firefox
Web je validní XHTML 1.0 strict
Web je validní CSS 2.0

Hrady.cz, cestujte s přehledem
Web 360VR je provozován firmou PROXIN Interactive. Kopírovat jakýkoliv obsah webu je zakázáno dle autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Loga JAVA, QuickTime, Shockwave jsou ochrané značky firem Sun Microsystems, Inc., Apple Computer, Inc., Adobe Systems Incorporated.
© 2006 PROXIN Interactive. Všechna práva vyhrazena.